uk
Livros
Гюстав Лебон

Психологія мас

«Психологія мас» — друга частина фундаментальної праці Гюстава Лебона, написана в 1895 році, яка подає детальний аналіз психології широких мас (у даному випадку — натовпу), як найважливішого мотиву поведінки індивіда і причини історичних подій. Психологія натовпу стала розділом соціальної психології, який вивчає поведінку груп людей і відмінності у поводженні юрби та окремих її осіб (індивідів). Мова про раптові соціальні зміни, спричинені діями великих груп людей, які не були б притаманними одному учаснику подій.
179 páginas impressas
Já leu? O que achou?
👍👎

Impressões

  • ernenkooo4compartilhou uma impressãohá 8 meses
    👍Vale a leitura

  • Нікушка Туряницяcompartilhou uma impressãohá 2 anos
    🎯Vale a pena

Citações

  • Владиславfez uma citaçãoano passado
    Належати до якоїсь школи — означає необхідним чином поділяти всі її забобони й упередження.
  • marinastrelka98fez uma citaçãohá 5 meses
    Але якщо натовп здатний на вбивство, підпали й усілякого роду злочини, то він здатен також і на дуже піднесені прояви відданості, самопожертви й безкорисності, більш піднесені, ніж навіть ті, на котрі здатен окремий індивід. Якщо впливати на індивіда у натовпі й викликати у нього почуття слави, честі, релігії й патріотизму, легко можна змусити його покласти навіть власне життя. Історія багата на приклади, такі як хрестові походи й волонтери 93-го року. Лише натовп здатен до прояву найвищої безкорисливості й найбільшої відданості. Як часто натовп героїчно гинув за якесь вірування, слова чи ідеї, котрі він сам навряд чи й розумів!
  • olgasergeevna1996fez uma citaçãohá 3 dias
    усього сказаного вище ми робимо висновок, що натовп в розумінні інтелектуальному завжди стоїть нижче за окремого індивіда, але з погляду почуттів і вчинків, спричинених цими почуттями, він може бути кращим чи гіршим за нього, зважаючи на обставини.

Nas estantes

fb2epub
Arraste e solte seus arquivos (não mais do que 5 por vez)