#4 Сором – «Валера-Валера» та інші фрази, від яких біліють та згорають / Простими словами

Ouvir no aplicativo
Підтримайте розвиток подкасту на Patreon: cutt.ly/wzzc43v

Придбайте нашу книжку: https://cutt.ly/NmdgXmo

Пояснюємо, що таке сором і як з ним жити. Ведучий подкасту Марк Лівін розповідає сором’язливу історію про дві пари штанів, Ілля Полудьонний сміється з табуна коней, який бігає у подкасті, а Костя вибачається за звук цього епізоду.

Почуття сорому – це сигнальна система, що регулює поведінку людей у суспільстві. Коригувати дистанцію між людьми, вказувати, чи дотримуємося ми правил поведінки та взаємодії – усе це призначення сорому. Коли ми помиляємося, сором підказує, що щось не так. У нормі сором активізує, а не паралізує. На жаль, дуже часто виникає токсичний сором. Він уже не виконує регуляторної функції. Він подібний до безжальної і потужної морської хвилі, що поглинає особистість повністю, змушує завмерти, викликає бажання втекти чи зникнути.

Що почитати на цю тему?

«Маленьке життя» Ганья Янаґігара. Це книга, в якій герой у минулому пережив сильні травматичні події. Це призвело до токсичного відчуття сорому, яке не давала йому насолоджуватися реальним життям

Що подивитися на цю тему?

«Розумник Вілл Гантінґ». Фільм про взаємини між обдарованим хлопцем та його психотерапевтом. У ньому є кілька моментів, в яких герой через контакт переживає власний сором.
Серіал «Офіс» – у ньому є безліч незручний ситуацій, а також прямі звертання героїв до глядача. Це зветься «зламати четверту стіну».


У наступному випуску подкасту Марк та Ілля обговоряють страх та тривогу.



Говорять: Марк Лівін, редактор The Village Україна   

Insta: http://bit.ly/3ab0Kg FB: http://bit.ly/2QYij  

Ілля Полудьонний, психотерапевт та співзасновник платформи онлайн-психотерапії TreatField.com  

Insta: http://bit.ly/2Rcf7 FB: http://bit.ly/2Rhchf
1:07:13
Ano da publicação
2019
Já leu? O que achou?
👍👎
fb2epub
Arraste e solte seus arquivos (não mais do que 5 por vez)